O MOCy KOBIET

Masz blog, marzysz o firmie? Chcesz wznieść biznes na wyższy pułap? Szukasz motywacji? Współpracujmy! Moc Kobiet to:

moc kobiet networking

  • rozwój osobisty
  • wsparcie dla pomysłów
  • biznesów i blogów
  • marketingu online
  • życia z pasją!

Niech nikt nie mówi nam, że nie ma wśród ludzi solidarności!

Moc Kobiet to społeczność przedsiębiorczych – głównie kobiet, które albo dopiero szykują się do zmian, bo chcą osiągnąć niezależność lub już ją osiągnęły i mogą uczyć inne kobiety, jak dojść do obranego celu. Dla tych, które potrzebują wsparcia i dla tych, które szukają współpracy w biznesie.

Z potrzeby serca…

Tak, z potrzeby serca w kwietniu 2016 roku powstał projekt Moc Kobiet. Utworzyłam na Facebooku społeczność, zrzeszającą przedsiębiorcze kobiety, które dopiero startują lub mają już swoje biznesy i chcą z nimi wejść na wyższy poziom. (Jeśli czujesz się częścią tej społeczności, polub stronę MK na FB 😀 – dzięki!).

Do lektury o bieżącej sytuacji zapraszam tutaj => KLIKAJ – bowiem MOC KOBIET rośnie w siłę! 😀 Musisz to zobaczyć!

  • Moc Kobiet jest tubą promującą nasze działania, dlatego powstała specjalna podstrona dedykowana promocji naszych biznesów. Moc Kobiet jest także miejscem, w którym nie zatraca się wartości, prawd życiowych. Tu odnajduje się zarówno motywację do działania, jak i łagodność oraz spokój.
  • Z kolei nowe kontakty, burze mózgów, konsultacje biznesowe nawet przez telefon są początkiem dla barterów i innych form współpracy B2B.
  • Nawiązane tu relacje popychają do działania na nowych obszarach, sprawiają, że kobiety będące częścią tej społeczności widzą, że ich marzenia o sięganiu wyżej i dalej mają szansę na realizację. I o to chodzi!

Droga mojemu sercu Czytelniczko, jeśli czytając ten opis, przez sekundę pomyślałaś, że to może dla Ciebie, zapraszam do współpracy :D. Moc Kobiet powstała z myślą właśnie o Tobie!

KLIKNIJ w obrazek, by dołączyć do grupy na FB

Więcej o mnie możesz przeczytać => TUTAJ.

PS. Przy okazji zapraszam Cię na Newsletter Mocarnych, który wysyłam osobiście, aby nie stracić z Tobą kontaktu 🙂

Uzupełnij teraz dwa poniższe pola w formularzu i kliknij “Wyślij”. Wejdź później na swoją skrzynkę mailową => odnajdź w niej mój mail => przeciągnij go do katalogu „odebrane” lub najlepiej dodaj mnie od razu do kontaktów => potwierdź swoją zgodę, by znaleźć się na tej liście i czerpać z niej korzyści. Zapraszam 😀