Referencje

Sylwia jest jedną z tych osób, które potrafią zarządzać zespołem w sposób naturalnie wydobywający z każdego zasoby, co przekłada się na efektywność grupy.
Motywuje do działania, dopasowując narzędzia do osobowości pojedynczego człowieka, nie tracąc przy tym misji i celu działania całego zespołu.

Potrafi szybko i celnie wyciągać wnioski i przełożyć je na konkretne rozwiązania. Ma ogromną zdolność organizacji swojego czasu, rozmowa z nią jest konkretna i daje dużo energii do działania.
Przekazuje wartościowe treści, podając je w przystępny sposób. To typ człowieka, który widzi, zanim zacznie patrzeć. Współpraca z Sylwią jest niezwykle inspirująca i komfortowa.

Marzena Kud: Life&Business Coach, Journalist, Philologist, Banking Expert

 

From the very beginning of our collaboration Sylwia has proven to be extremely conscientious person, who fits well with the specific dynamics of working as a part of a large editorial team.

Collaborating with multiple authors, all of whom have different temperaments, the reconciliation of often tight schedules of all parties involved in the project undoubtedly contributed to the success of several projects we both were involved in.
Attention which Sylwia pays to the smallest details when editing publications allowed us to provide our readers (mostly M.D.s and health care professionals) texts that were of the highest quality, both in terms of substance and from the editorial standpoint.

Maria Graziewicz, PhD: Associate Director, Global Project Management, Neuroscience at inVentiv Health Clinical

 

Miałem okazję przez wiele miesięcy współpracować przy projektach internetowych realizowanych przez Medical Tribune. Sylwia była doskonałym dostawcą tekstów, które były znakomite zarówno pod względem merytorycznym, językowym, jak i wolne od jakichkolwiek błędów. Co więcej, jej oko jest naprawdę sokole – potrafi dostrzec najdrobniejszy nawet błąd.

Oprócz warsztatu językowego, Sylwia posiada jeszcze kilka istotnych cech. Jest osobą myślącą – i to dalej niż musi w danym momencie. Dzięki temu projekty, które realizuje, potrafi rozwinąć ponad to, co jest wymagane.
Jednym słowem, znakomity współpracownik.
Sylwia, świetnie mi się Tobą pracowało i wiele się od Ciebie nauczyłem. Dziękuję. 🙂 Gdyby nasze drogi zawodowe kiedyś jeszcze się spotkały, byłbym bardzo zadowolony…

Radoslaw Lukasiewicz: Experienced CRM specialist

 

Muszę też powiedzieć, że w czasach zanikania dbałości o poprawność języka polskiego to duży komfort móc tak efektywnie pracować z osobą, która pomaga odpowiednie dać rzeczy słowo, tym samym udoskonalając ostateczną jakość tekstu.

Chciałabym też podkreślić dużą kulturę Pani Chrabałowskiej, zarówno w naszych mejlowych, jak i bezpośrednich kontaktach. Tym samym w świetle moich doświadczeń jest to osoba zdecydowanie godna polecenia.

Dr n. hum. Ewa Gruszczyńska: Dyrektor Instytutu Psychologii Klinicznej na Wydziale Psychologii, SWPS

 

Uważam, że Pani Sylwia Chrabałowska jest osobą rzetelną i kompetentną oraz godną polecenia.
Podczas pracy wykazała się ponadto znajomością zagadnień medycznych i farmakologicznych.

Wojciech Żyłko: Prezes Zarządu Vizja Press & IT

 

Sylwia to kobieta renesansu, kreatywna, zaangażowana, ale przede wszystkim wrażliwa na drugiego człowieka.

Bożena Jamka-Czyż: Manager projektu edukacyjnego w IT

 

Bardzo dziękuję wszystkim powyższym osobom za wystawienie do dalszego udostępniania powyższych referencji o mnie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Sylwia Chrabałowska